Rīgā bērnu un jauniešu vasaras nometnēs pieejamas brīvas vietas

15. Aprīlis, 2019

No 15. aprīļa Rīgā vecākiem ir pieejams atjaunots atvērto nometņu saraksts vasaras brīvlaikam. Vietas ir atbrīvojušās sakarā ar to, ka vecāki sākotnēji ir pieteikušies nometnei, bet vēlāk izlēmuši no šī pakalpojuma atteikties.


Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina vecākus, kuru bērni pirmajā pieteikšanās etapā nevarēja reģistrēties, izskatīt pievienoto sarakstu un pieteikties nometnei, zvanot uz iestādi.

Sarakstu skatīt šeit.

Nometnēs var piedalīties bērni, kuru deklarētā dzīvesvietas adrese ir Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā vai kuri mācās kādā no Rīgas pilsētas izglītības iestādēm.

Lai bērns varētu piedalīties nometnē, ir jānoslēdz līgums ar nometnes organizētāju par dalībnieka uzņemšanu, jāaizpilda speciāla anketa, kurā jānorāda dažādas ziņas par dalībnieku, kā arī, diennakts nometņu gadījumā, jāiesniedz izziņa par bērna veselības stāvokli no primārās veselības aprūpes ārsta.

Savukārt informācija par atvērtajām nometnēm, kuras ar pašvaldības finansiālu atbalstu šovasar rīkos biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, maijā tiks publicēta vietnē www.izglitiba.riga.lv.