Rīgā atvērta atbalsta grupa vecākiem, kuri ir šķīrušies

16. Oktobris, 2017

Gan gan mammām, gan tētiem, kuriem ikdienā ir grūti saņemt atbalstu vienam no otra, tagad ir iespēja to rast īpaši rīkotā atbalsta grupā, kas līdz pat adventei noritēs Āgenskalnā un Čiekurkalnā.


Vairāk kā trešā daļa bērnu aug ģimenēs, kur vecāki nav kopā. Viena vecāka ģimenes piedzīvo īpašus izaicinājumus- jāspēj vairāk, bet atbalsta var būt mazāk, nekā audzinot bērnus kopā. Atbalsta grupā vecākiem būs iespēja dalīties pieredzē un ar speciālistu atbalstu rast resursus, lai pozitīvi un līdzsvaroti parūpētos par bērna un savām vajadzībām un mazināt riskus bērna attīstībai, kas var būt viena vecāka ģimenē.

Atbalsta grupu vadīs mediatore, ģimenes terapeite Lelde Kāpiņa un psihologe Inese Elsiņa. Grupā strādās ar grupas dalībniekiem aktuālām problēmām, tomēr parasti aktualizācijas kāda no četrām tēmām, kas veidos tādu kā atbalsta grupas kodolu.

  • Kā saprast un atbalstīt savu bērnu?
  • Kā parūpēties par sevi, savu pašsajūtu?
  • Kā veidot drošas un cieņpilnas partnerattiecības turpmāk?
  • Kā veidot karjeru un rast finansiālu drošību?

Atbalsta grupas notiks līdz novembra beigām Čiekurkālnā, trešdienās 18.00-20.00, Austras mājā, Čiekurkalna 3. šķērslīnija 30. Papildus informācija sazinoties ar grupas vadītāju Leldi Kāpiņu uz e-pastu lelde.kapina@gmail.com .

Savukārt atbalsta grupas Āgenskalnā notiek piektdienās 16.00-20.00, Mārupes ielā 4. Papildus informācija sazinoties ar grupas vadītāju Inesi Elsiņu uz epastu: inese.elsina@gmail.com

Vai Facebook lapā https://www.facebook.com/esamgimene/