Rīdziniekus ielūdz uz Sporta dienu

31. Augusts, 2017

Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” aicina ikvienu rīdzinieku 16.septembrī aizrautīgi pavadīt laiku Reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283b, kopā atzīmējot stadiona piekto dzimšanas dienu!


Ikvienam būs iespēja iesaistīties gan sportiskās, gan radošās aktivitātēs, līdzi just dziedātājiem, dejotājiem, spēlētājiem un izmēģināt savu veiklību jautrajās stafetēs.

Pieteikums par dalību (šajā saitē ir atrodams pielikums, 6. lapa) jāiesniedz sacensību dienā no plkst. 11.30 līdz 12.30 stadiona sekretariātā. Pasākums sākas plkst. 12.30.

Nepilngadīgie var piedalīties, uzrādot skolas medmāsas vai ģimenes ārsta zīmi. Cilvēki, kuri ir vecāki par 18 gadiem, uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli. Sacensības noritēs dažādās disciplīnās - minifutbols, strītbols, skriešana, un citās.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk