Rīdziniekus ielūdz uz Nakts Peldējumu

25. Septembris, 2018

Šo sestdien 29. septembra vakarā ikviens aicināts piedalīties Eiropas Sporta nedēļas Nakts peldējumā, kas risināsies īpašā atmosfērā – mūzikas pavadījumā un īpašā apgaismojumā.


Pirms tam – Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā (Ķīpsalas iela, 5), par godu Latvijas simtgadei notiks mēģinājums pārspēt Ginesa rekordu 100 x 100 metru peldējumā, kam varēs sekot līdzi Facebook live tiešajā translācijā Latvijas Sporta federāciju padomes Facebook mājaslapā. Pasākumu organizē Latvijas Peldēšanas federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. 
Pieteikties Nakts peldējumam iespējams mājas lapā www.naktspeldejums.lv. Šis pasākums paredzēts ikvienam, tādēļ iecerēts piesaistīt iespējami daudz dalībnieku, kuri, vakara garumā vienotos kolektīvā stafetes peldējumā, tādējādi sasniedzot savdabīgu rekordu – visgarāk veikto stafetes peldējumu. 
Nakts peldējuma vadmotīvs ir atgādināt par peldēšanu kā veselīgu un aktīvu fizisko nodarbi. Lai peldēšana gada tumšajos mēnešos spētu ieintriģēt, speciāli šim notikumam  padomāts par baseina izgaismojumu un muzikālo pavadījumu, kas peldētājiem un arī skatītājiem padarīs šo pasākumu par vizuāli baudāmu un neaizmirstamu pieredzi.
Lai kļūtu par vienu no šī vēsturiskā un jautrā notikuma dalībniekiem, dalībniekam jāizvēlas sev piemērotākā distance, vēlamais starta laiks un jāreģistrējas. Ātrums un meistarība nav svarīga – piedalīties var ikviens, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un spējām! 
Visus dalībniekus sagaida patīkama atpūta un pārsteigumi no pasākuma atbalstītājiem.