Rīdziniekus aicina uz Viļānu ielas svētkiem

10. Maijs

Viļānu iela ir viena no īsākajām ielām Rīgā, tikai 332 metrus gara. Pagājušajā gadā tika veiksmīgi organizēti un realizēti Viļānu ielas svētki, iesaistot tuvumā esošās izglītības iestādes un citus sadarbības partnerus. Šogad Viļānu ielas svētki notiks 11.maijā ar moto - “Skola iziet pilsētā!”


Apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt roku veiklību origami radošajās nodarbībās, galda tenisa spēlē, būs iespēja zīmēt ar pasteļkrītiņiem apsveikumu Latvijai. Savukārt kāju veiklību varēs izmēģināt dejas soļu apguvē, taekwon - do treniņā, jautrajos startos, orientēšanās pasākumā Viļānu ielā. Ikkatrs savu radošo garu varēs attīstīt, piedaloties improvizācijas teātra nodarbībās u.c. Jauniešiem būs iespēja iepazīties ar dažām organizācijām (Bambuss, Young.lv, RAVS SP) un to piedāvātajām iespējām „Jauniešu koridorā”.

  • 11. maijs
  • Svētku atklāšana skolas iekšpagalmā plkst. 10.00
  • Radošās darbnīcas un aktivitātes plkst. 10.20 – 12.00
  • Svētku noslēguma pasākums plkst.12.00

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.