Rīdziniekus aicina uz bezmaksas basketbola turnīru "Krastu mačs"

4. Augusts, 2017

19. un 20.augustā laukumā pie Rīgas Kongresu nama Rīgas svētku un Ostas svētku ietvaros notiks jau astotais diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs” – viens no vērienīgākajiem šo svētku notikumiem. Pirmo reizi krastu cīņas punktu summu papildinās Latvijas un Lietuvas izlašu pārbaudes spēles rezultāts “Arēnā Rīga”.


“Krastu mača” vēsture 2010. gadā aizsākās tieši pie Kongresu nama, bet pēc tam sešas reizes diennakts turnīrs notika pie Latvijas Nacionālās Operas un baleta nama, kura pievārtē būvdarbu dēļ šoreiz nav iespējams uzbūvēt basketbola laukumu un tribīnes.

Šā gada “Krastu mača” lielākais jauninājums ir tas, ka 19. augustā plkst. 19:30 ar lielo video ekrānu starpniecību pārcelsimies uz “Arēnu Rīga”, kur tobrīd sāksies Latvijas – Lietuvas pārbaudes spēle. Latvijas izlase krās punktus Labajam krastam, bet Lietuva pārstāvēs Kreiso krastu.

Tradicionāli “Krastu mača” laikā notiek arī dažādas papildus aktivitātes. Šogad nešaubīgi svarīgākais brīdis būs sestdien plkst. 22:00, kad uzstāsies Intars Busulis ar grupu. Plašās teritorijas ap Kongresu namu būs daudzas izklaides.

Dalība turnīrā ir bez maksas. Reģistrācija turnīram tiks atklāta pirmdien, 7. augustā pl.10.00 krastspretkrastu.lv/registracija