Rīdziniekus aicina piedalīties forumā "Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!"

21. Novembris, 2017

29. novembrī norisināsies jau astotais Rīgas iedzīvotāju forums “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”, kuru organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse”. Šogad forumā paredzētas iedvesmojošas rīdzinieku uzrunas par dažādām tēmā, izceļot, to, ka pašu aktivitātes veicina savu un līdzcilvēku iesaisti par labklājību galvaspilsētā.


Foruma otrajā daļā notiks paneļdiskusija par rīdzinieku tiesībām un pienākumiem pret pilsētu, viņu politisko un pilsonisko līdzdalību, kā arī sabiedrības vērtējumu par sadarbību un komunikāciju ar pašvaldību.

Diskusijā ar viedokli dalīsies eksperti un pētījuma „Sabiedrības integrācija Rīgā 2017” pētnieki. Kā katru gadu, foruma apmeklētājiem būs iespēja interaktīvā veidā brīvi paust savus ieteikumus, kā kopīgiem spēkiem padarīt Rīgu par ideālo pilsētu, kā arī identificēt turpmākos soļus, ko nepieciešams veikt pašvaldībai un iedzīvotājiem, lai sasniegtu rezultātu.

Arī šogad foruma ietvaros Rīgas nevalstiskās organizācijas varēs parakstīt sadarbības memorandu ar Rīgas domi. Pirms tam piesakoties pie Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas vadītāja vietnieces Sanitas Lāces sanita.lace@riga.lv.

Pieteikt savu dalību forumam var šeit. Ar programmu var iepazīties šeit.