Rīdzinieki tiek aicināti uz "TTT Rīga" spēli pret poļu "Gorzow"; ieeja bez maksas

22. Novembris, 2017

Ceturtdein, 23. novembrī basketbola klubs "TTT Rīga" plkst. 19.30 FIBA Eiropas kausa A grupas spēlē cīnīsies pret poļu klubu "Gorzow". Skatītājus sagaida konkursu, bet bērniem īpašā stūrītī tiks rīkotas dažādas izpriecas.


Uzvaras mājas cīņās pret poļu “Gorzow” un grieķu “Olympiacos” ļaus izcīnīt ceļazīmi uz “play-off” otro kārtu, kurai automātiski kvalificēsies astoņas stiprākās vienības regulārās sezonas rangā.

Ieeja spēlē ir bez maksas.

Tā noritēs ceturtdien, 23. novembrī plkst. 19.30 “Elektrum” Olimpiskajā centrā.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk