Rīdzinieki tiek aicināti uz 12 stundu velobraucienu

15. Augusts, 2017

26.augustā no 9 rītā līdz 9 vakarā Bieriņos notiks unikālas velo sacensības – cīņa par uzvaru 12 stundu ilgumā, lai noskaidrotu izturīgākos, ātrākos un gudrākos velobraucējus.  Sacensību dalībniekiem 12 stundu kontrollaikā ir jānobrauc pēc iespējas vairāk apļu.


“Sacensību unikālais formāts rada lielu intrigu, jo uzvaru var  izšķirt ne tikai fiziskā izturība un spēks, bet arī pareizā stratēģija un taktika” – uzsver sacensību organizētājs Sandis Eņģelis, biedrības “Latvijas Sporta Fonds” vadītājs.

Viens no sacensību mērķiem ir parādīt, ka riteņbraukšana ir ne tikai veselīgs brīvā laika pavadīšanas veids, bet attīsta komandas garu un neatlaidību.  Savukārt startējot individuāli, tā ir iespēja pārbaudīt savu  izturību.

Sacensības norisināsies trijās grupās :

  • UNO – viens dalībnieks
  • DUO – divi dalībnieki ( pāris – jaukts, vīriešu, sieviešu)
  • SQUADRA -3-5 dalībnieki – (jaukts, vīriešu, sieviešu)

Trases aptuvenais garums ir 3,33 km. Starts  -  Akmensdārzs” Bieriņi, Rīga Kantora un Amulas ielas krustojums -  vienlaicīgi visām grupām pulksten 9.

Savukārt ne tik pieredzējušiem vai aizņemtākiem ir paredzēta īpašā MINI distance  1 stundas ilgumā. Trases garums ~500 metri.

Dalības maksa, piesakoties līdz 20.augustam 10 EUR, līdz 24.augustam – 15 EUR. Savukārt MINI distancei  pieteikšanas www.velo12.lv vai arī sacensību dienā –  5 EUR.

Labākie sacensību dalībnieki tiks pie īpašām trofejām un sponsoru dāvanām, savukārt ikviens tiks iepriecināts ar sacensību sabiedroto – ūdeni un saldumiem!

Foto: publicitātes


Pasākumu organizē - Latvijas Sporta fonds

Pasākumu atbalsta – Rīgas dome, Comtech Latvia

Vairāk informācijas un reģistrācija www.velo12.lv