Rīdzinieki jautā: vai Rīgā tiks būvētas jaunas skolas?

3. Novembris, 2017

No 2018. gada Rīgā sāks projektēt, bet pēc tam būvēt divas jaunas skolas - Jaunciemā un Mežaparkā.


Šajās apkaimēs ir skolas, bet tās ir sliktā tehniskajā stāvoklī. Jaunciemā, Rīgas 7. vidusskolas vietā tiks būvēta jauna skolas ēka un sabiedriskā centra ēka iedzīvotājiem. Apkārtējā teritorija tiks labiekārtota - tiks izveidots gan stadions, gan bērnu laukumi.

Mežaparkā 29. vidusskolas ēka (pašlaik tā atrodas Mangaļos) tiks būvēta Ezermalas ielā, kur Rīgas domei pieder zemes gabals. Tādējādi pirmo reizi kopš 1991. gada Rīgā tiks būvētas divas jaunas skolas.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk