Rīdzinieki jautā: kur ar ragaviņām iespējams vizināties no kalna?

13. Februāris, 2018

Pagājušajos gados viena no iecienītākajām rīdzinieku ziemas izpriecu vietām bija Mežaparks, kur bez slidotavas un slēpošanas trases vizināties varēja arī ar kamerām. Šoziem Mežaparka estrāde ir slēgta restaurācijas darbu dēļ. Taču ir vietas, kur, izņemot mežus, var no kalna virsotnes vizināties pilnīgi bez maksas!


Kamēr vēl ir sniegs, ar ragaviņām vizināties iespējams Deglava ielas kalnā. Ziemas prieku cienītāju ērtībai un drošībai, kalna nogāze ir norobežota ar riepām un tīklu, savukārt tā pakājē (pie žoga) no riepām ir izveidots mīksts "bamperis", kas pasargā no triecieniem.

Bet, ja jums ir apnikušas ragaviņas, blakus Rīgas 84. vidusskolai (Lielvārdes iela 141) ir izveidota slēpošanas trase un slidotava ar mākslīgo ledu. Katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00 ir atvērts inventāra nomas punkts.

Ziemas atpūtas parkā strādā cilvēki, kuri seko līdzi kārtībai, kā arī pirmās neatliekamās palīdzības punkts. Bet, lai atpūtu izbaudītu pilnvērtīgi, ir jāatceras: ziemas prieki ir prieki tikai tad, ja esat uzmanīgi! Sekojiet līdzi tam, ko darāt jūs paši un ko dara jūsu bērni. Pārbaudiet ziemas inventāra drošību, pirms laižaties lejā no kalna, slidojot pa ledu vai slēpjot pa trasi.

Par to, kā strādā citas ziemas atpūtas vietas Rīgā - lasiet šeit:

Četras slēpošanas trases Rīgā, kuras var izmantot bez maksas

Kur Rīgā doties slidot bez maksas

Bērnu ķirurģe: kā vizināties no kalna un nekļūt par manu pacientu