Rīdzinieka karte: visas atlaides, kas jums pienākas

8. Februāris, 2018

Rīdzinieka kartes īpašnieki bez atlaidēm braucieniem Rīgas sabiedriskajā transportā saņem arī dažādus citus bonusus – 20% atlaidi “Rīgas satiksme” autostāvvietu pakalpojumiem, kā arī atlaides dažādu uzņēmumu precēm un pakalpojumiem – elektroenerģijai, stomatoloģijai un dažiem medicīnas pakalpojumiem, sadzīves precēm, apmācībām, apbedīšanas pakalpojumiem, mikroautobusu nomai, izklaidēm, un daudz kam citam. Kopumā “Rīdzinieka kartes” lietotājiem pieejamas jau 50 dažādas atlaides.


“Rīgas satiksme” partneri Rīdzinieka kartes īpašniekiem piedāvā atlaides precēm un pakalpojumiem sākot ar 5% un augstāk.

Starp uzņēmuma partneriem ir tie, kuri piedāvā pakalpojumus mājām, piemēram, MebelOffer, kas Rīdzinieka kartes īpašniekiem piedāvā 5% atlaidi korpusa un mīkstajām mēbelēm, savukārt uzņēmums Royal Tec, kas specializējas ventilācijas sistēmās, piedāvā atlaidi 15% apmērā. Pasažieru mikroautobusu īres uzņēmums Busunoma.tk piedāvā atlaidi 10% apmērā.

Rīdzinieka kartes īpašniekiem ir izdevīgāki maksājumi par medicīnas pakalpojumiem Rīgas 1. slimnīcā, Rīgas 2. slimnīcā, VCA medicīnas centros, atpūtas kompleksā Dzintarkrasts, un Rīgas Dzemdību namā.


Tāpat Rīdzinieka kartes īpašnieki ar atlaidi var nokārtot autovadītāju apmācības autoskolās Olens-S un Credo-Autoprieks.

Bez ikdienas pakalpojumiem, ar Rīdzinieka karti iespējams arī saņemt atlaidi kultūras pasākumiem un dažādām izklaides vietām.

Visus partnerus un atlaižu apmēru iespējams atrast portālā www.ridziniekakarte.lv, sadaļā “Piedāvājumi”. Tur arī ir izvietota informācija par to, kā iegūt Rīdzinieka karti.

Lasiet arī: 

Kur dzīvo Rīgas "zaķi": top 5 maršruti, kuros 2017. gadā notverts visvairāk bezbiļetnieku

Rīdzinieka karte: viss, ko jūs vēlējāties zināt