Rīdzinieka karte: kādas jaunas atlaides pieejamas tās lietotājiem?

25. Septembris, 2017

“Rīdzinieka kartes” īpašniekiem turpmāk ar atlaidi būs iespējams veikt izmeklējumus ar magnētisko rezonansi.

 


Rīgas 1. slimnīcā izmeklējumus iespējams veikt ar Baltijas valstīs modernāko magnētiskās rezonanses iekārtu. Tā nodrošina augstāko attēla izšķiršanas kvalitāti un izmeklējuma ātrumu, aprīkota ar inovatīvām izmeklēšanas programmām visām ķermeņa daļām.

Salīdzinot ar citām daudzprofilu medicīnas iestādēm, Rīgas 1. slimnīcas piedāvājums pacientiem ir izdevīgāks, jo izmeklējums ar jaunākās paaudzes iekārtu būs precīzāks un ātrāks.

Rīdzinieka kartes īpašnieku ievērībai - Jums tiek piemērota 5 % atlaide!

“Rīdzinieka kartes” lietotājiem tiek piedāvāts plašs atlaižu klāsts, ko iespējams apskatīt “Rīdzinieka kartes” mājaslapā www.ridziniekakarte.lv.

Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “E-pakalpojumi”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.