Rīdziniece ieņēmusi 3. vietu prestižajā starptautiskajā cosplay konkursā "EuroCosplay"

3. Novembris, 2017

Cosplay nozīmē pārģērbšanos par slaveniem personāžiem un šo kostīmu izgatavošanu. Visbiežāk cosplay kļūst par neatņemamu videospēļu, kibersporta un kino pasākumu sastāvdaļu.


Viens no šādiem pasākumiem ir UniCon, kurā popkultūras cienītāji jau 5 gadus tiekas, lai apspriestu savas intereses, sacenstos videospēlēs un parādītu sevi uz skatuves sava mīļākā personāža tēlā.

Šovasar UniCon 2017 Anna tika izvēlēta kā viena no labākajām cosplay pārstāvēm Latvijā un viņai tika dota iespēja doties uz Londonu, lai piedalītos prestižajā starptautiskajā konkursā.

Cosplay tiek novērtēts vairākās kategorijās - kostīma/ rekvizītu/ kosmētikas kvalitāte, līdzība ar tēlu un uzstāšanās.

Foto: No personīgā arhīva

Foto: No personīgā arhīva

Foto: No personīgā arhīva

Foto: No personīgā arhīva

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.