RCB grāmatu maiņas punktā būs iespēja kļūt par bibliotēkas lasītāju

20. Februāris

28. un 29.februārī plkst.10.00–18.00 un 1.martā plkst.10.00–17.00, Latvijas Grāmatu izstādē 2020 starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, darbosies Rīgas Centrālās bibliotēkas grāmatu maiņas punkts. Šoreiz tajā ikvienam interesentam būs iespēja reģistrēties par Rīgas Centrālās bibliotēkas lietotāju.


Lai reģistrētos par RCB lietotāju, būs nepieciešams uzrādīt pasi vai personas apliecību (eID), kā arī iepazīties ar RCB lietošanas noteikumiem un parakstīties par to ievērošanu.

Reģistrēšanās par RCB lietotāju dos iespēju:
• ar saņemto lasītāja karti apmeklēt RCB un 24 filiālbibliotēkas un izmantot visus bibliotēku piedāvātos pakalpojumus;
• ar saņemtajiem RCB e-kataloga autorizācijas datiem (“Mana bibliotēka” lietotājvārds un parole) reģistrēties 3td e-GRĀMATU bibliotēkā un bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē.

Grāmatu maiņas punktam RCB no saviem dāvinājumu un dubletu krājumiem dos sākumkapitālu – tā būs daiļliteratūra, dažādu nozaru literatūra un grāmatas bērniem latviešu, angļu, krievu, vācu un citās valodās. Izlasītās grāmatas maiņas punktā varēs iemainīt pret citām, vēl nelasītām. Mainīties palīdzēs profesionāli RCB bibliotekāri. Ļoti lūdzam nenest makulatūru jeb tādas grāmatas, kādas jūs paši negribētu nest mājās!

Ar pilnu Latvijas Grāmatu izstādes 2020 pasākumu programmu var iepazīties BT1 mājaslapā.