RCB aicina uz tikšanos ar aktrisi Indru Briķi

15. Janvāris, 2018

19. janvārī plkst.15.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (RCB) aicina uz tikšanos ar aktrisi Indru Briķi. Sadarbībā ar izdevniecību „Santa” un lasītāko stāstu žurnālu „Ievas Stāsti”, tiks prezentēta Līgas Blauas grāmata „Indra Briķe. Krodera aktrise”. Tāpat pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apskatīt fotogrāfa Laimoņa Stīpnieka fotoizstādi „Indra Briķe. Krodera Briķe”. Pasākums notiks Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā.


Aktrisei Indra Briķei 2017. gada nogale bija nozīmīgiem notikumiem piepildīta – novembrī aktrise saņēma „Spēlmaņu nakts” Gada aktrises titulu par Pegijas lomu izrādē „Pielūdzēja nr.1”, decembrī tika izdota Līgas Blauas grāmata „Indra Briķe. Krodera aktrise”, bet 29. decembrī aktrise svinēja savu 60 gadu jubileju.

Arī RCB vēlas godināt aktrisi viņas skaistajos svētkos, rīkojot šo tikšanos ar bibliotēkas lasītājiem, Indras Briķes talanta cienītājiem. Sarunu ar Indru Briķi vadīs žurnāliste Līga Blaua. Savukārt fotogrāfs Laimonis Stīpnieks, kura veidotās kultūrvēsturiski nozīmīgās fotoizstādes RCB apmeklētājiem nav svešas, šoreiz ir sagatavojis savu veltījumu aktrisei – fotogrāfijas, kurās Indra Briķe redzama Liepājas teātra izrādēs – uz skatuves un aizkulisēs, kā arī mēģinājumu procesā, strādājot pie leģendārā teātra režisora Oļģerta Krodera. Fotoizstāde būs apskatāma RCB no 15. janvāra līdz 2. februārim.

Papildinformācija: Santa Rukmane, RCB Pieaugušo literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre, tālr.: 67181018