Purvciems: pašvaldības policisti aizturējuši dzīvokļu zagli

15. Janvāris, 2018

6. janvārī neilgi pēc pulksten 1.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Purvciemā, kur, iespējams, kādā kāpņu telpā bija iemitinājusies nepiederoša persona.


Policisti, ierodoties notikuma vietā, apsekoja norādīto kāpņu telpu, taču nevienu guļošu personu nesastapa. Apsekošanas laikā viens no jaunajiem likumsargiem ievēroja kādu aizdomīgu vīrieti pie viena no dzīvokļiem. Kungs mēģināja no policistu klātbūtnes izvairīties, slēpjoties aiz kāpņu telpas stūra. Pie dzīvokļa durvīm bija atstāta melna soma. Tāpat ievērots, ka slēdzene ir bojāta, savukārt durvju actiņa ir aizlīmēta ar melnu izolācijas lenti.

Vīrietis apturēts un lūgts uzrādīt somas saturu. Kungs nevilcinoties izpildīja policistu prasību. Somā atrasti vairāki durvju uzlaušanai paredzēti instrumenti, kā arī naži un šļirces.

Likumsargi piezvanīja pie minētā dzīvokļa. Mājokļa durvis atvēra īpašniece, kura nebija dzirdējusi garnadža rosību pie durvīm. Pārrunu laikā sieviete nolēma par notikušo vērsties Valsts policijā.

Jāpiebilst, ka pie garnadža pārmeklēšanas laikā atrasts arī nezināmas izcelsmes balvas pulverveida vielas iepakojums.
Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.