Purvciemā kāda iereibusi kundze strīda laikā ar nazi iedur kaimiņam pēcpusē

4. Septembris, 2018

2. septembrī neilgi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu vardarbīgu kaimiņu konfliktu Purvciemā. Uz notikuma vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.


Likumsargi norādītajā adresē sastapa kādu manāmi iereibušu pāri. Policisti ievēroja, ka apreibušajai sievietei ir saplēsta jaka, bet uz vienas no rokām vairāki zilumi. Jautājot par vakara notikumiem, izsaucēja skaidroja, ka ap pulksten 20.00 ar vīru esot skaļi sarunājusies. Augšējā stāva kaimiņš esot nonācis lejā, bez atļaujas iegājis viņas mājoklī un pārim ar dūrēm meties virsū. Uzbrukuma laikā sieviete paķērusi nazi un trīs reizes iedūrusi uzbrucējam pēcpusē.

Policisti devās pie augšēja stāva iemītniekiem. Tā durvis atvēra kāds jauns vīrietis, kurš izstāstīja savu notikušā versiju. Vīrietis esot vairākas reizes pāri brīdinājis par trokšņošanu, taču visi aizrādījumi tiekot ignorēti. Notikuma dienā pāris esot savā starpā lamājies. Vīrietis nav spējis nolikt gulēt zīdaini, tādēļ kārtējo reizi devies pie trokšņojošajiem kaimiņiem. Durvis esot atvērusi agresīvi noskaņota sieviete ar nazi rokās, izgājusi no dzīvokļa un metusies viņam virsū. Kaimiņienei bija izdevies trīs reizes iedurt vīrietim pēcpusē. Jautājot par sievietes saplēsto jaku, vīrietis apgalvoja, ka pāris ne tikai regulāri lamājoties, bet arī savā starpā kaujoties.

Pārrunu laikā abas konfliktējošās puses likumsargiem atklāja, ka strīds viņu starpā jau esot ilgstošs.

Tāpat jaunais vīrietis policistiem parādīja asiņojošās brūces. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri cietušajam sniedza medicīnisko palīdzību. Nedaudz vēlāk kungs no hospitalizācijas atteicās.

Vienlaikus izsaukti arī Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu un turpināja skaidrot vakara notikumus.