Porcelāna muzejs aicina uz tikšanos ar mākslinieci Melnbārdi

8. Marts

2018. gada 16. martā notiks tikšanās ar Helgu Ingeborgu Melnbārdi cikla “Mākslinieks runā” ietvaros, kurā māksliniece piedāvās stāstījumu “Šķīvju stāsti”, iepazīstinot tuvāk ar savu daiļradi.


Helgas Ingeborgas Melnbārdes personālizstāde “Iemesls būt” Rīgas Porcelāna muzejā būs skatāma līdz 2018. gada 15. aprīlim.

Helgai Ingeborgai Melnbārdei paralēli aktīvai radošajai darbībai ir plaša pedagoģiskā pieredze. Māksliniece ir Latvijas Universitātes docente un kopš 1975. gada vada pašas dibināto tautas lietišķās mākslas studiju “Vāpe”, kas darbojas Latvijas universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes paspārnē.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.