Policisti atrod divus meklēšanā izsludinātus vīriešus

28. Februāris, 2019

22. februārī pulksten 21.43 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš esot aizmidzis pie viena no Iļģuciema tirdzniecības centriem. Apstākļu pārbaudīšanai uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes ekipāža. 


Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis. Veicot personas datu pārbaudi, noskaidrots, ka viņš ir izsludināts meklēšanā kā bezvēsts pazudusi persona. Pēc meklēšanas iniciatora norādījumiem vīrietis turpmāko procesuālo darbību veikšanai nogādāts tuvākajā Valsts policijas iecirknī.

Savukārt, 25.februārī, pulksten 23.10 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš pa logu režģiem rāpjas uz kāda nama Augusta Dombrovska ielā. Norādītajā adresē policisti sastapa tikai izsaucēju. Ziņotājs skaidroja, ka aizdomīgais kungs, pamanot viņam pievērsto uzmanību, nokāpis un aizskrējis prom. Apsekojot izsaucēja norādīto teritoriju, pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis, kas ātrā solī devās prom. Veicot personas datu pārbaudi, atklājās, ka vīrietis ir izsludināts meklēšanā. Pēc meklēšanas iniciatora norādījumiem no vīrieša noskaidrota nepieciešamā informācija, pēc kā viņš nogādāts dzīvesvietā.