Policija lūdz atpazīt viltus ziņu plakātu līmētāju (video)

30. Jūlijs, 2018

Pārbaudot videonovērošanas kameru ierakstus, Rīgas pašvaldības policija atrada viltus ziņu plakātu līmētāju. Ikvienu, kas atpazīst video redzamo vīrieti, lūdzam zvanīt 67037811 vai 110.Tāpat aicinām pieteikties plakātu līmētāju pašam, jo agri vai vēlu tāpat kāds viņu atpazīs. Plakāti pilsētā izlīmēti ap pulksten 5.00 no rīta.


Tāpat aicinām pieteikties plakātu līmētāju pašam, jo agri vai vēlu tāpat kāds viņu atpazīs.

Jau ziņots, ka Rīgā izvietoti plakāti ar brīdinājumiem par bīstamiem klejojošajiem zirnekļiem (tegenaria agrestis), pēc kuru kodumiem cilvēks mirst pēc divām stundām. Veselības inspekcija ziņo: tā ir melīga informācija! Vairāk lasiet šeit. 

Pašlaik par apzinātu informācijas izplatīšanu par nepatiesu notikumu vai apzinātu nepatiesa notikuma inscenēšanu, kā rezultātā ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citi speciālie dienesti atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam pienākumam tiek iesaistīti reaģēšanā uz šādu informāciju vai notikumu Rīgas pašvaldības policijā uzsākta administratīvā lietvedība. Par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 35 līdz 210 eiro, bet juridiskajām personām — no 700 līdz 7000 eiro.