Pļavniekos pie kāda aizdomīga kunga tiek atrasts nereģistrēts ierocis

27. Jūlijs, 2018

26. jūlijā neilgi pēc pulksten 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Pļavniekos, kur kāds vietējais iedzīvotājs ziņoja par divām aizdomīgām personām. Ziņotājs skaidroja, ka pāris stāvot zem kāda iekšpagalma koka un, iespējams, lietojot narkotiskās vielas. Apstākļu pārbaudīšanai uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.


Apsekojot norādīto daudzdzīvokļu namu pagalmu, pamanītas aprakstam atbilstošas personas. Pāris aicināts pieiet pie policijas operatīvā transportlīdzekļa, kur izskaidrots apturēšanas iemesls. Pārrunu laikā nekas neliecināja, ka viņi būtu lietojuši apreibinošās vielas. Vienlaikus lūgts uzrādīt somu saturu. Vīrieša mantās tika atrasts nereģistrēts gāzes ierocis. Jautājot par ieroča izcelsmi, viņš skaidroja, ka pavisam nesen to iegādājies no kādas paziņas un vēl neesot paspējis ieroci reģistrēt uz sava vārda.

Vīrietis aizturēts par Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likumā noteikto prasību pārkāpšanu un nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu noskaidrošanai.