Pļavnieki: policija aizturējusi automašīnas zagli pateicoties signalizācijai

13. Novembris, 2017

12. novembrī neilgi pirms pulksten 3.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Pļavniekos, pamanīja kādu Audi markas transportlīdzekli, kuram bija ieslēgusies signalizācija. Blakus transportlīdzeklim stāvēja kāds vīrietis, kurš, ieraugot policijas tuvošanos, uzkāpa uz velosipēda un sāka ātri mīties prom.


Bēglis pēc pāris metriem no somas izmeta dažas mantas. Policisti vairākkārtīgi deva rīkojumu kungam apstāties, taču viņš turpināja mīties. Vīrietis ātri vien panākts un apturēts. Apskatot somu, tajā atrasti divi skrūvgrieži, auto magnetola un lukturis.

Policisti atgriezās vietā, kur vīrietis bija izmetis mantas. Atrasta vēl viena auto magnetola, tās panelis un šķēres. Savukārt, apskatot Audi markas automašīnu, konstatēts, ka tai ir pavērtas pasažieru puses durvis un izrauta magnetola.

Aizturētais kategoriski noliedza, ka būtu veicis noziedzīgas darbības. Tāpat pārrunu laikā likumsargiem radās aizdomas, ka vīrietis ir arī lietojis narkotiskās vielas. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību nodrošināšanai.

Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Foto: Rīgas Pašvaldības policija