Pļavnieki: nepilngadīgais ielauzies veikalā, lai nozagtu šokolādītes un cigaretes

17. Oktobris, 2018

11. oktobrī pulksten 5.39 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par personu, kura izsitusi kādam vietējam Pļavnieku pārtikas veikalam logu un ielīdusi tirdzniecības vietā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.


Likumsargi, ierodoties norādītajā adresē, apsekoja veikala apkārtni. Ziņotāju sniegtā informācija apstiprinājās, tomēr tirdzniecības vietas telpās meklētais vīrietis netika pamanīts. Policisti pamanīja, ka pie izsistā veikala loga uz zemes metējās cigarešu paciņas un šokolādes batoniņi.

Turpat notikuma vietā sastapts arī tirdzniecības vietas apsargs, kurš palika sagaidīt Valsts policijas darbiniekus. Tikmēr Rīgas pašvaldības policisti devās apsekot tuvāko apkārtni. Pavisam netālu kādā parkā pamanīts aprakstam atbilstošs jauns vīrietis, kurš gulēja uz soliņa.

Puisis zem galvas bija palicis šokolādes “Tupla” kasti. Blakus viņam bija nolikta tās pašas markas cigarešu paciņa, kādas bija izmētātas pie veikala.

Savukārt pret soliņu bija atstutēts metāla bomis. Izjautājot par cigaretēm un šokolādes kasti, puisis nevarēja paskaidrot, kur preces ņēmis.

Datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka iespējamais garnadzis ir vien 16 gadus vecs. Noskaidroti puiša vecāku tālruņa numuri. Policisti sazinājās ar pusaudža mati, kas informēta par notikušo.

Aizdomās turamais nogādāts notikuma vietā, kur nodots Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.