Plānota jauna sporta kompleksa izveide Imantā

4. Decembris, 2017

Rīgas domes Pilsētas īpašumu komiteja šodien akceptēja ieceri paplašināt Rīgas Imantas vidusskolas teritoriju un veidot tajā sporta kompleksu.


Rīgas domes Īpašumu departaments iecerējis papildināt pašvaldības pārraudzībā esošas zemes teritorijas, tādā veidā nodrošinot iespēju paplašināt Rīgas Imantas vidusskolai piederošo sporta stadiona teritoriju.

Lai īstenotu kompleksa izveidi, pašvaldība iecerējusi atpirkt divus privātpersonām piederošus zemesgabalus attiecīgi 3314 un 9805 kvadrātmetru lielā platībā, kā arī izmantot divus pašvaldībai piederošus zemes gabalus 1088 un 2313 kvadrātmetru lielā platībā. Plānots, ka kopējā sporta laukuma platība varētu sastādīt 1,5 hektārus.

Šobrīd tikai tiek risināts jautājums ar zemes īpašniekiem par to atpirkšanas iespējām un konkrēts laukuma izbūves plāns vēl izstrādāts nav.

Plānots, ka sporta kompleksu izmantos ne vien Rīgas Imantas vidusskolas audzēkņi, bet, ka tas būs pieejams ikvienam interesentam un, ka vienlaikus ar teritorijas paplašināšanas iespējām tiks izvērtēta iespēja veidot arī jaunu rotaļu laukumu bērniem.

Galējo lēmumu par vidusskolas teritorijas paplašināšanu pieņems Rīgas dome.