Piedalies svinīgā skrējienā gar Ķengaraga promenādi!

9. Novembris, 2017

Nosvini Latvijas neatkarības proklamēšanas dienu un pavadi brīvdienas pozitīvā gaisotnē, līdzi ņemot arī mazos aktīvistus. 18. novembrī piedalies skrējienā Ķengaraga promenādē! Izvēlies sev piemērotāko distanci - 3,5 km ar Nataļju Ņikuļinu vai 5 km ar Arturu Zolotihu.


Foto: publicitātes

Skrējienu rīko biedrības "Par sportisku sabiedrību" treneri, kurus rīdzinieki jau ir iemīlējuši projekta "Sporto Rīga!" ietvaros, kad tika rīkoti vasaras treniņi, kuri tika organizēti 18 Rīgas vietās (stadionos un parkos).

“Mēs ieviešam jaunu tradīciju Rīgā, kas ir paredzēta visiem fitnesa sagatavotības līmeņiem, vecuma grupām un nacionalitātēm. Mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu. Vairāk nekā puse no skrējiena dalībniekiem 5 km distanci skries pirmo reizi, mūsu mērķis ir pievērst arvien vairāk cilvēku sportiskām aktivitātēm. Ceram, ka "Skrējiens Daugavas promenādē" būs kā katalizators, lai mūsu dalībnieki uzsāktu aktīvu un veselīgu dzīvesveidu,” stāsta biedrības “Par sportisku sabiedrību” dibinātājs Vitālijs Dubovs.

Skrējiens tiks uzsākts pie Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra (adrese: Kaņiera iela 15), finišs - pie Multifunkcionālā sporta laukuma, kur treneri demonstrēs vingrinājumus turpmākiem patstāvīgiem treniņiem, kā arī atbildēs uz visiem interesentu jautājumiem par aktīva un veselīga dzīvesveida iespējām Rīgā.

Kopējais paredzētais dalībnieku skaits - aptuveni 100.

Iepriekšēja pietikšanās nav nepieciešama.

Dalība ir bez maksas.

Visi dalībnieki no projekta atbalstītājiem saņems balvas.