Pieci vasarīgi bērnu nometņu piedāvājumi augustā

1. Augusts, 2017

Vasara iet uz beigām, bet jūsu bērns vēl nav paguvis apmeklēt kādu nometni? Tas ir labojams. Vēl vismaz piecas bērnu vasaras nometnes, kuras iesaka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, gaida pieteikumus augusta mēnesim.


1.Izglītojoši izklaidējošā nometne “Juglas podziņas”

Biedrības  Mūžizglītības un kultūras institūts “Vitae” dibinātā Interešu izglītības iestāde „Lūsis” organizē dienas nometni “Juglas podziņas”.  Nometne ir paredzēta jebkuram Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvojošam vai kādas Rīgas pilsētas izglītības iestādes sākumskolas skolēnam.  Nometne paredzēta vieta 30 dalībniekiem.

Skolēni nometnē:

 • Draudzēsies, kustēsies, spēlēsies.
 • Ies pārgājienos un brauks ekskursijās.
 • Eksperimentēs, pilnveidos pētnieciskās prasmes Dabas muzejā,Zinno Rīga u.c. nodarbībās.
 • Darbosies radošajās darbnīcās.
 • Veselīgi ēdīs divas reizes dienā.

Nometnes norises periods:

Nometne notiks no 14. Līdz 25. augustam.

Dalībnieku vecums:

Nometnē piedalīties aicina ikvienu 7 līdz 11 gadus vecu bērnu no Rīgas.

Kā pieteikties?

Pieteikšanās rakstot vēstuli : aija.randoha@inbox.lv vai pa tālruni 29501322.

Dalības maksa: 125 EUR.

Nometne tiek rīkota ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

 Atrašanās vieta: Juglā. Rīgas Juglas vidusskolā, Skrudalienas ielā 1

2.Diennakts nometne Āgenskalnā

Āgenskalna Valsts ģimnāzija organizē diennakts vasaras nometni “Āgenskalna ģimnāzisti”.

Nometnes programmā ir ieplānota ekskursija uz Vecrīgu, Teātra muzeju, pārgājiens, brauciens uz Jūrmalu, Kalnciema kvartāla apmeklējums, dažādas komandu sporta spēles, sadraudzības aktivitātes.

Nometnes norises periods:

Norises laiks ir no 7. līdz 13.augustam.

Dalībnieku vecums:

Nometne adresēta 13 līdz 16 gadus veciem jauniešiem.

Atrašanās vieta:

Tā notiks Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, Lavīzes ielā 2 A, Rīgā .

Dalības maksa: 20 EUR.

Dalības maksā ietvertas izmaksas par

 • nakšņošanu (ģimnāzijas dienesta viesnīcas telpās);
 • ēdināšanu 3 reizes dienā;

Kā pieteikties?

No š.g. 1.līdz 7.augustam jāiesniedz izrakstītu primārās veselības aprūpes ārsta (ģimenes ārsta) izziņu par Dalībnieka veselības stāvokli. Sīkāka informācija pie nometnes vadītājas Sandras Lapiņas pa tālr. 29363981.

3. Radošo un vokālo spēju attīstības nometne ”Meža koncertzāle”

Aicina ikvienu, kam patīk mūzika, izbaudīt brīnišķīgu laiku radošo un vokālo spēju attīstības nometnē "Meža koncertzāle".

Nometnē ar bērniem strādās vokālajie pedagogi: operdziedātāji un mūziklu izpildītāji Juris Vizbulis un Baiba Renerte, džeza un popmūzikas dziedātāja Beāte Zviedre kā arī soulmūzikas dziedātāje Anmary.

Dzīvošana labiekārtotos guļbūves namiņos (duša/WC), kā arī trīsreizēja ēdināšana gardajā "Mammadaba" kafejnīcā, darbošanās sertificētu nometnes vadītāju uzraudzībā. Nometnes noslēgumā visi dalībnieki uzstāsies "MEŽA KONCERTZĀLES" koncertā. Bet tas nebūt nav viss! Katru dienu nometnes dalībniekus sagaidīs dažādi pārsteigumi un nodarbības, lai attīstītu savas vokālu un radošumu.

Vokālās prasmes attīstīs pedagogi - Juris Vizbulis, Baiba Renerte, Beāte Zviedre, Anmary, radošo odziņu un saliedētību piešķirs mūžam kreatīvais KAŠERS, aktiermeistarības un publiskās uzstāšanās knifus pastāstīs profesionāls režisors, aktiermeistarības pasniedzējs, lugu un dziesmu tekstu autors Valdis Pavlovskis, horeogrāfijas konsultācijas sniegs lieliskā deju pasniedzēja Gabija Bīriņa, kas savas horeogrāfijas prasmes papildinājusi Dānijas Nacionālajā dejas skolā pie horeogrāfiem David Zamrano un Pat Catterson, etnomūzikas meistarklasi pasniegs jaunais un atraktīvais etnomuzikologs, pedagogs Ēriks Zeps, skatuves rotu darināšanu no dabas materiāliem vadīs izcilais florists Druvis Cirītis.

Nometnes norises periods:

No  13. līdz 19. augustam

Atrašanās vieta:

Norisināsies LVM dabas parkā Tērvetē, kur ikdienas var sastapt Meža ķēniņu, Princesi Zeltīti, Sīkstuli, Sprīdīti, Anneli, Sila Raganiņu, rūķīšus un daudz ko citu!

Dalībnieku vecums:

Nometnes programma piemērota dažādiem vecumiem no 7 līdz 25 gadiem, ja vien sirdij tuva mūzika un dziedāšana. Vietu skaits ierobežots!

Kā pieteikties?

Pieteikšanās pa tālr. 22021769  vai e pastu: info@poprock.lv.

Dalības maksa: (VISS IEKĻAUTS) 154 EUR.

Nometne tapusi pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam.

4. Vasaras aktīvās atpūtas nometne “Stils dejo 2017”

Programmā dejošanas nodarbības, sporta aktivitātes, Rēzeknes muzeja un Latgales vēstniecības “Gors” apmeklējums, brauciens uz Mini Zoo "Rozītēm", pārgājiens un brauciens ar kajakiem. Kopā visiem garantēts jautri pavadīts laiks.

Nometnes norises periods:

Laika posmā no 14. līdz 20. augustam

Atrašanās vieta:

Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” 10-18 gadīgus dalībniekus gaida vasaras aktīvās atpūtas nometne “Stils dejo 2017”.

Dalības maksa: 180 EUR.

Kā pieteikties?

Programma un sīkāka informācija, rakstot uz e-pasta adresi: anna.kvelde@gmail.com,  Anna Kvelde tel.29127929

Palikušas dažas brīvas vietas!

Nometnei nav piešķirts RD IKSD līdzfinansējums un tā neatbild par nometnes programmu un finansējumu.

5. Nometne maznodrošināto ģimeņu bērniem

Rīgas domes Labklājības departaments  piedāvā “Nometnes/pārgājienus bērniem un jauniešiem no trūcīgām u maznodrošinātām ģimenēm” projekta “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros. Dalība nometnēs ir bez maksas.

Nometnes norises periods: jūlija beigas, augusts, rudens skolu brīvlaiks (precīzi nometnes datumi ar katru ģimeni tiks atrunāti atsevišķi)

Dienas nometnes notiks 3 dienu garumā (no plkst.10.00 līdz plkst.16.00) (bez nakšņošanas).

Nometnēs iekļauts: tematiskās nodarbības bērniem (dažādu sporta veidu nodarbības, izglītojošas nodarbības par veselīgu uzturu, atkarību profilaksi, personu garīgo veselību stiprināšanas nodarbības,  radošo darbnīcu nodarbības, komunikācijas un saliedēšanas uzdevumi, pārgājieni, nodarbības svaigā gaisā u.c.), ēdināšana (siltas pusdienas un uzkodu pauze), transports nometnes laikā.

Dalībnieku vecums 7- 10 un 11-14 gadi.

Kā pieteikties? Vecākiem, kas vēlas pieteikt savus bērnus nometnēm zvanīt Rīgas domes Labklājības departamenta projekta koordinatorei Ilonai Segliņai 67037314 vai 25669517.

Potenciālajiem dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar nometnes organizētājiem un katram bērnam būs nepieciešama ārsta izziņa, kurā bērnam ļauts piedalīties nometnē. Nometnes paredzētas TIKAI bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Dalības maksa: bezmaksas

Darbības laiks: 

 • 07/08/2017 - 10/08/201710:00 - 16:00
 • 10/08/2017 - 12/08/2017 10:00 - 16:00
 • 14/08/2017 - 16/08/2017 10:00 - 16:00
 • 22/08/2017 - 24/08/2017 10:00 - 16:00
 • 29/08/2017 - 31/08/2017 10:00 - 16:00

Atrašanās vieta Grīziņkalns

Vairāk piedāvājumu - www.e-skola.lv sadaļā “Aktuāli”