Pie Rīgas skolām Imantā un Mežciemā atklās sporta un aktīvās atpūtas laukumus

7. Septembris, 2018

Nedēļas nogalē, 8. un 9.septembrī, pie Rīgas skolām Imantas un Mežciema apkaimēs atklās sporta un aktīvās atpūtas laukumus.


Sestdien, 8.septembrī, no plkst.11.00 līdz plkst.15.00 sporta un aktīvās atpūtas laukuma atklāšanas svētki notiks Imantas apkaimē pie Rīgas 96.viduskolas, Auru ielā 6a.

 
Pie Rīgas 96.vidusskolas ir izveidots futbola laukums, multifunkcionālais laukums basketbola, volejbola un tenisa spēlēm. Uzstādīti trīs dažādos augstumos basketbola grozi. Ir izveidots laukums ar ielu vingrošanas iekārtām, bērnu rotaļu laukums. 800 kvadrātmetru lielā teritorijā ir izveidota velo trase. Ir labiekārtota arī skolas apkārtne 3200 kvadrātmetru plātībā.

 Svētdien, 9.septembrī, no plkst.11.00 līdz plkst.15.00 sporta un aktīvās atpūtas laukuma atklāšanas svētki notiks apkaimē pie Mežciema pamatskolas un Rīgas 89.vidusskolas, Hipokrāta ielā 27/29.

 
Pie Mežciema pamatskolas ir izveidots futbola laukums ar mākslīgo zālienu. Divi multifunkcionālie laukumi dažādam sporta spēlēm, vingrošanas laukums, kurā ir uzstādīti 10 trenažieri. Apkārt laukumam ir trīs skrejceļi ar sintētisko sporta segumu un tāllēkšanas sektors.  Gandrīz 750 kvadrātmetru platībā ir izveidota jauna multifuncionāla velo trase. Skolu audzēkņiem un iedzīvotājiem ir izveidots rotaļu laukums.
 
Atklāšanas svētkos uzstāsies bērnu pop un deju grupas, būs dažādi muzikāli priekšnesumi, burvju mākslinieki, cirka studija, ielu vingrotāju šovs, velo triki, diskotēka bērniem, dažādas sporta spēles, rotaļas ar pasaku tēliem un burbuļu šovs.
 Sporta un aktīvās atpūtas laukumus, pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma, pie Rīgas 96.vidusskolas izveidoja būvuzņēmums “LNK Industries” un bet starp Mežciema pamatskolu un Rīgas 89.vidusskolu būvuzņēmums “VELVE”. 
 
Visos minētajos pasākumos tiks veikta foto un video fiksācija, materiāli var tikt izmantoti publicēšanai.