Pēc neilgas pakaļdzīšanās Latgales priekšpilsētā aizturēts autovadītājs bez tiesībām (video)

30. Janvāris

Piektdien, 26.janvārī, ap 14.30 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki Daugavpils ielā pamanīja "Alfa Romeo" markas transportlīdzekli, kam nebija izieta tehniskā apskate un iegādā obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Kārtības sargi nolēma transportlīdzekli apturēt.


Autovadītājs drīz pēc policistu rīkojuma apturēt transportlīdzekli apstājās ielas malā, taču uzreiz pēc tam vadītājs izlēca no auto un metās bēgt kājām. Bēgšana gan neturpinājās ilgi, jo kārtības sargi vīrieti panāca netālu esošajā pagalmā brīdī, kad viņš mēģināja pārrāpties pār žogu.

Aizturēšanas laikā pārkāpējs skaidroja, ka bēdzis, jo braucis bez tiesībām. Uz Daugavpils ielu izsaukti Valsts policijas Ceļu policisti, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk