Pavasara festivals WINDSTREAM noslēgsies Lieldienu laikā

11. Aprīlis, 2019

Pavasara festivāla “WINDSTREAM” desmitais jubilejas gads tuvojas izskaņai, festivāla noslēgumā piedāvājot koncertus Lieldienās. 19. aprīlī plkst. 19.00 Rīgas Sv. Jāņa baznīcā notiks Lielās Piektdienas koncerts, bet Otrajās Lieldienās, 22. aprīlī, Orķestris “Rīga” aicina klausītājus pavadīt aizraujošu pēcpusdienu Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā.


Tāpat kā pirms gada, arī šogad Lielajā Piektdienā orķestris sadarbosies ar diriģentu Jāni Ozolu un diviem viņa vadītiem koriem – Babītes novada jauniešu kori “Maska” un Garkalnes novada jaukto kori “Pa Saulei”. Repertuārā - G. Forē – Rekviēms un citi skaņdarbi.

Foto: publicitātes

Otrajās Lieldienās, 22. aprīlī, Orķestris “Rīga” aicina klausītājus uz ģimenisku pasākumu “Lieldienu jampadracis” Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā. Skanot Orķestra “Rīga” izpildītajai brīvdabas mūzikai, orķestra kolektīvs un tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Valdis Butāns aicina ģimenes ar bērniem iesaistīties aizraujošā rotaļā – HAOSA spēle –, kuras laikā ģimenes savā starpā varēs sacensties aizraujošā komandu spēlē, ar iespējām izzināt skaistā parka apkārtni, izskrieties un jautri pavadīt laiku.

Pasākuma sākums plkst. 12.00. Ieeja brīva.