Pavadi ziemas brīvlaiku nometnē! Lieliski piedāvājumi Rīgā!

21. Decembris, 2018

Ziemas brīvlaiks nav iemesls mājās sēdēt pie datora vai ar telefonu rokās. Ja tu neesi āra ziemas prieku cienītājs un tev nepatīk vienatnē drebēt skarbajā salā, tad laiku lietderīgi un interesanti var paradīt vienaudžu kompānijā nometnē. Lūk, daži piedāvājumi!


Dienas nometne „Radošās darbnīcas FunA elfu zemē”

27. un 28. decembrī - brīnumiem pilnajā starpsvētku laikā, 7 – 12 gadus veciem bērniem, piedaloties nometnē, ir iespēja doties ceļojumā uz FunA elfu zemi.

Katrā nometnes dienā bērni baudīs elfu radošo un aktīvo garu slidotavā pie Kongresu nama, pašdarinātu darbiņu radošajās darbnīcās, “ziemīgos” eksperimentos un pārsteigumos un jautrās svētku spēlēs.

Programma:

27. decembris – Ziemas stiķu un niķu diena: iepazīšanās aktivitātes, jautras svētku spēles, eksperimenti ar dažādiem ūdens agregātstāvokļiem - no ūdens tvaika līdz pat cietajam ledum. Radošajā darbnīcā “Gaisma” bērni veidos lukturīšus!

28. decembris – Smaržīgā diena: piparkūku meistarošana elfu stilā! Smaržīgā mīkla bērnu meistarīgajās rociņās pārtaps gardās piparkūkās - eglītēs, zvaigznītēs, cimdiņos un sirsniņās... Radošā darbnīca “Svētku smarža”. Bērni veidos virtenes, kas piepildītas ar ziemai raksturīgām smaržām! Ciemošanās pie elfu kaimiņiem Trušu karaļvalstī.

Nometne notiks:  O. Kalpaka bulvārī 8 (centrs), Rīgā, no plkst. 8.30 līdz 18.00  (ik dienu būsim svaigā gaisā 2 h un vairāk)

Ēdināšana: brokastis jāņem līdzi, pusdienas un launags iekļauts dalības maksā.

Dalības maksa:

25 eiro - viena diena

45 eiro - divas dienas

Aicinām laicīgi pievienoties nometnei „Radošās darbnīcas FunA elfu zemē”!

Sīkāka informācija, pieteikšanās

studija.funa@gmail.com    tālr.: 26444016 - Inese

* Nometnei nav piešķirts RD IKSD līdzfinansējums un tā neatbild par nometnes programmu un finansējumu.

Dienas nometne "Grinča dāvanu meistarklase"

Šeit katru dienu bērni gatavos DĀVANU, IESAIŅOJUMU un KARTĪTI. Nav noslēpums, ka Grinčs šos skaistos un brīnumainos svētkus ir vēlējies izjaukt, taču, kā mēs zinām, tas viss mainījās. Meistarklasē viņš vēlas ar dalībniekiem  dalīties savās idejās, kā ar savām rociņām un sirds siltumu var izgatavot pašas labākās dāvanas pasaulē. Rīta un vakara aplī dalībnieki dzers Ziemassvētku tēju un ēdīs piparkūkas. Katru rītu bērni izvingrosies īpašajā Grinča fitnesā! Par apgūto "Grinča dāvanu meistarklasē" katrs dalībnieks saņems "LIdomas" sertifikātu.

Dalībnieki pārsteigs savus vecākus, jo šis taču ir brīnumu laiks!

Datums: 27.decembris (ceturtdiena) un 28. decembris (piektdiena);

Vieta: Rīgas centrs, O. Kalpaka bulvāris 8 (Rīgas Valda Zālīša sākumskolas telpās);

Darba laiks: 8:30 - 18:00;

Ēdināšana: pusdienas, launags (iekļauts dalības maksā);

Dalības maksa: 30 eiro (vienas dienas apmeklējums) 50 eiro (divu dienu apmeklējums) SVARĪGI! Visi materiāli iekļauti dalības maksā!

5 eiro brāļa/māsas atlaide!

Sīkāka informācija un pieteikšanās

Dienas nometne "Grinča brīvdienas 2019"

Ja tu neesi ļoti meistarīgs, bet tev vairāk patīk aktīvs dzīvesveids, tad katras dienas rīts iesāksies ar rīta apli, kurā dalībnieki izstrādās dažādas iepazīšanās un saliedēšanās spēles. Turpinājumā dalībnieki sildīsies, dzerot siltu tēju un ēdot piparkūkas. Vai nav jauki? Tad bērni mācīsies sportot Grinča stilā, noritēs "Grinča fitness". Bērni darbosies radoši, izgatavojot svētku kartītes, kas iepriecinās vecos ļaudis pansionātos. Prieku varam dāvāt arī pēc svētkiem! Jaunajā - 2019. gadā! Katru nometnes dienu dalībnieki pavadīs arī svaigā gaisā (skolas iekšpagalmā), spēlējot spēles kopā ar nometnes pedagogiem..  Protams, būs veltīts laiks grāmatu lasīšanai, tāpēc jāņem līdzi sava iecienītā grāmata. Nometnē būs jaunas galda spēles, ko dalībnieki mācīsies spēlēt. Katru dienu bērni baudīs kādu aktivitāti:

- Bumbu baseinu, jo kas zina, vai līdz janvārim vēl būs saglabājies sniegs?

- Boulingu jautrā kompānijā;

- Noskatīties kino jauno Grinča multfilmu.

Diena noslēgsies ar vakara apli, kurā dalībnieki dalīsies ar saviem iespaidiem par dienā piedzīvoto un apgūto un pārsteidzošo.

Būs jautri!

Datums: 2. janvāris (trešdiena), 3. janvāris (ceturtdiena), 4. janvāris (piektdiena);

Vieta: Rīgas centrs, O. Kalpaka bulvāris 8 (Rīgas Valda Zālīša sākumskolas telpās);

Darba laiks: 8:30 - 18:00;

Ēdināšana: pusdienas, launags (iekļauts dalības maksā);

Dalības maksa: 75 eiro.

SVARĪGI! Visi materiāli un ekskursijas, ēdināšana ir iekļauta dalības maksā!

5 eiro brāļa/māsas atlaide!

Sīkāka informācija un pieteikšanās