Patversmes “Ulubele” izaicinājums: pagūt atrast jaunas mājas 100 dzīvniekiem un uzbūvēt nojumes

10. Decembris, 2018

Dzīvnieku patversme “Ulubele” publicējis astoņu savu “opīšu” atklātu vēstuli. Tajā patversmes iemītnieki Minnija un Krešs, Bārts un Līza, Oglīte un Lords, Mia un Lucavsalas Reksis pastāsta par ziemas voljēru nepieciešamību dzīvniekiem, kā arī lūdz palīdzību, lai viņi varētu piepildīt vienu sapni: līdz 2018. gada beigām pagūt atrast mājas 100 patversmes iemītniekiem. Rīga.lv dalās ar aizkustinošās vēstules fragmentiem – iespējams, kopīgiem spēkiem mēs varēsim uzņemt 100 pūkaiņus?


Patversmes brīvprātīgie ir uzņēmuši 100 īsas dzīvnieku “vizītkartes”. Šie dzīvnieki ir gatavi doties uz jaunajām mājām. Apskatīt dzīvniekus var šeit.

***

Kad laiks kļūst nepatīkami auksts un dienas īsas un tumšas, kad sāk salt ķepas un drebuļi nepāriet pat paslēpjoties visdrošākajā voljēra vietiņā, mēs zinām, ka klāt ir ziema. Ziema, kuru pārdzīvot mūsu vecumā vairs nav viegli.

Tuvojas jaunais gads un mēs tā domājam – kāpēc gan arī mēs nevarētu lūgt piepildīt lielu skaistu un tik simbolisku sapni:

Līdz 2018. gada beigām atrast jaunas mājas 100 patversmes suņiem un kaķiem! Vai tas daudz prasīts tik stiprā, sirsnīgā un līdzcietīgā valstī?

Ulubeles komanda izveidojusi 100 īsas videovizītkartes par 100 patversmes iemītniekiem, lai iemīlētos no pirmā acu skatiena un ierastos vienam no mums pakaļ! Vizītkartes apskatāmas šeit.

Ir vēl kas, ko mēs jums vēlētos lūgt: mums ļoti nepieciešamas vēl trīs nojumes ar siltām un jaunām būdiņām.

Daudzi pa šo gadu aizgājuši pa varavīksnes tiltu, dažiem palaimējies sagaidīt savu cilvēku, bet tik daudzi atraduši še patvērumu nesen un daudzi no mums, “Ulubeles” ilggadējiem iemītniekiem, noveco, sasniedzot senioru statusu.

Ulubelē pēdējos gados uzbūvētas divas jaukas opīšu mājas – kur slimajiem, vārgajiem vecīšiem patverties aukstajās naktīs. Bet, diemžēl, mūsu kļūst aizvien vairāk… un ….vienu no opīšu mājiņām aizņēmuši salīgie kaķi. Mums, suņu opīšiem, jau nav žēl, lai murrā un sildās siltumā. Ja jums ir tāda iespēja, palīdziet patversmes opīšiem un sniedziet vismaz attālināti sajūtamu mājīgumu.

Gaidām ciemos!

Tavi “Ulubeles” opīši

***

Ziedojumiem:

  • *Maksājuma mērķis – Opīšu nojumēm
  • Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
  • “Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
  • Reģ. Nr. LV 40008095993
  • AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
  • Konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3
  • Paypal: info@ulubele.org
  • Tālruņa numurs ziedojumiem: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro), 90006083 (1,42 eiro)
  • Ja esat labs meistars un jums ir laiks nojumju uzbūvei, zvaniet pa tālruni 29216113.

“Ulubelei” ir sabiedriskā labuma statuss, kas juridiskām un fiziskām personām ziedojot nodrošina likumā noteiktās nodokļu atlaides.

“Ulubeles” komanda kopā ar labvēļiem iecerējusi jaukas pateicības visiem atbalstītājiem, kuri sniegs Mājas 100 dzīvniekiem vēl šogad vai arī atbalstīs opīšu sapni par 3 nojumēm ar ziedojumu.

Lasiet arī: 

Vēlos doties pastaigā ar patversmes dzīvnieku: kā to izdarīt?

Kā kļūt par brīvprātīgo patversmē “Ulubele”?