Pasniegta balva "Gada policists"

13. Decembris, 2017

Šodien, 13.decembrī Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes inspektoram Dainim Svarinskim pasniegta goda zīme „Gada policists”.


Ņemot vērā darbinieka amata pienākumu izpildi, darba veikumu, izrādīto īpašo centību un personīgo iniciatīvu, goda zīmes „Gada policists” vērtēšanas komisija no astoņiem izvirzītajiem kandidātiem par uzvarētāju atzina Daini Svarinski.

Dainis Svarinskis devis personisko ieguldījumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā, noziedzīgu nodarījumu novēršanā, pārtraukšanā un atklāšanā. Nekavējoties reaģējot atbilstoši notikuma apstākļiem, vairākkārtīgi aizturējis personas uz aizdomu pamata par laupīšanu, zādzību, smagu miesas bojājumu nodarīšanu, narkotisko vielu aprites noteikumu pārkāpšanu, personas meklēšanā, personas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.

Tāpat Dainis Svarinskis vairākkārt aizturējis vadītājus, kuri vadījuši transportlīdzekli alkohola vai narkotisko vielu ietekmē. Papildus saviem tiešajiem pienākumiem Dainis Svarinskis aktīvi piedalās Instruktoru vienības apmācībās.

Foto:

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk