Pasaules mutes veselības dienā - bezmaksas lekcijas un radošās darbnīcas bērniem

14. Marts, 2019

Par godu Pasaules mutes veselības dienai 20. martā Latvijas Zobu higiēnistu asociācija organizēs bezmaksas informatīvās lekcijas ikvienam interesentam par mutes dobuma veselību un radošās darbnīcas bērniem Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”. Ik gadu pasaulē 20. martā tiek atzīmēta Pasaules mutes veselības diena. Šī ir starptautiska diena, kad ikviens tiek aicināts pievērst uzmanību savai mutes veselībai, un rūpēties par to visos vecumos. 2019. gada Pasaules mutes veselības dienas sauklis ir : “SAKI ĀĀĀ! Rūpējies par savu mutes dobuma veselību”.


Par godu šai dienai, speciālisti no Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas kļūs par labas mutes veselības vēstnešiem un izglītos “Rīga Plaza” apmeklētājus par zobu veselību un pareizu to kopšanu. Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” 20.martā, no plkst. 16:00 līdz plkst. 20:00 1.stāvā pie informācijas centra būs informatīvas lekcijas, kuru laikā apmeklētāji saņems dāvaniņas, būs iespējams uzdot sev interesējošus jautājumus, uzzināt speciālista viedokli un padomus. Kā arī iespēja visiem interesentiem izgatavot pašiem savu zobu pastu. Par bērniem īpaši parūpēsies dakteris Trusis.

Latvijas Zobu higiēnistu asociācija (LZHA) ir dibināta 1997. gadā, un šobrīd tā apvieno ap 300 zobu higiēnistu visā Latvijā. LZHA veicina zobu higiēnistu profesionālo darbību gan rīkojot tālākizglītības konferences un izglītojošus seminārus, gan sadarbojoties un daloties pieredzē ar līdzīgām profesionālajām organizācijām Latvijā un ārvalstīs.