Par satiksmi filmēšanas laikā Vecrīgā

21. Novembris, 2017

Sakarā ar Rīgas reklāmas kampaņas „Rīga pirms 100 gadiem” filmēšanu Doma laukumā un Jēkaba ielas un Smilšu ielas krustojumā tiks noteikti šādi satiksmes ierobežojumi:


  • 21. novembrī no plkst. 1.00 līdz plkst. 7.00 un no 23. novembra plkst. 20.00 līdz 24. novembra plkst. 4.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Smilšu ielas abās pusēs, posmā no Aldaru ielas līdz Doma laukumam;
  • no 21. novembra plkst. 7.00 līdz 23. novembra plkst. 20.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, izņemot transportlīdzekļus ar speciālām atļaujām: Doma laukumā; Smilšu ielā, posmā no ēkas Smilšu ielā 4 līdz Doma laukumam; Jēkaba ielas abās pusēs, posmā no ēkas Jēkaba ielā 6/8 līdz Doma laukumam.

No 21. novembra plkst. 7.00 līdz 23. novembra plkst. 20.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot transportlīdzekļus ar speciālām atļaujām:

  • Smilšu ielā, posmā no ēkas Smilšu ielā 4 līdz Doma laukumam;
  • Jēkaba ielā, posmā no ēkas Jēkaba ielā 6/8 līdz Doma laukumam;
  • Jēkaba ielas un Smilšu ielas krustojumā.

Filmēšanas laikā tiks ierobežota vai nepieciešamības gadījumā slēgta uz laiku līdz piecām minūtēm gājēju kustība.
Filmēšanas dekorāciju montāžas un demontāžas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņu līmenis.

Par filmēšanas darbu norisi ir atbildīga UAB „Nonsense.tv”.

Filmēšanas darbu organizatoriem uzdots nodrošināt apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanu filmēšanas norises vietās norādītajos laikos, nodrošināt minēto teritoriju sakopšanu trīs stundu laikā pēc filmēšanas darbu pabeigšanas, operatīvā transporta satiksmi slēgtajos ielas posmos, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas slēgtajos ielas posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas satiksme” slēgs savā pārvaldījumā esošās maksas autostāvvietas iepriekš minētajās vietās un laikā.

Plašāka informācija par sastrēgumiem un apbraucamajiem ceļiem