Paplašināts atlaižu klāsts “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem

4. Oktobris, 2018

“Rīdzinieka kartes” lietotājiem iespējams izmantot 10% atlaidi visam sortimentam uzņēmumā SIA “SHEVLAD”, kā arī 50 % atlaidi ieejas biļetes iegādei no pirmdienas līdz ceturtdienai atpūtas vietā “Esena pārdaugavas dārzi”.


Rīdzinieka kartes īpašnieki bez atlaidēm braucieniem Rīgas sabiedriskajā transportā saņem arī dažādus citus bonusus – 20% atlaidi “Rīgas satiksme” autostāvvietu pakalpojumiem, kā arī atlaides dažādu uzņēmumu precēm un pakalpojumiem – elektroenerģijai, stomatoloģijai un dažiem medicīnas pakalpojumiem, sadzīves precēm, apmācībām un daudz kam citam.

Rīdzinieka kartes īpašniekiem ir izdevīgāki maksājumi par medicīnas pakalpojumiem Rīgas 1. slimnīcā, Rīgas 2. slimnīcā, VCA medicīnas centros, atpūtas kompleksā Dzintarkrasts, un Rīgas Dzemdību namā.

Tāpat kartes īpašnieki ar atlaidi var nokārtot autovadītāju apmācības autoskolās Olens-S un Credo-Autoprieks.

“Rīdzinieka kartes” lietotājiem tiek piedāvāts plašs atlaižu klāsts, šobrīd pieejamas jau vairāk nekā 50 dažādas atlaides, visas atlaides iespējams apskatīt “Rīdzinieka kartes” mājaslapā www.ridziniekakarte.lv.

Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “E-pakalpojumi”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.