Pakaļdzīšanās ar apreibušu šoferi Bolderājā: uzsākts kriminālprocess

29. Augusts, 2019

Svētdienas, 25.augusta, rītā ap pulksten 10.00 Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki Bolderājas centrā pamanīja divus manāmi iereibušus vīriešus, kuri stāvēja pie kādas “Opel” markas automašīnas. Videonovērošanas centra darbinieki nolēma pievērst viņiem uzmanību un jau pavisam drīz kamerās bija redzams, kā abi kungi iesēžas automašīnā un sāk braukt.


Informācija tika nodota tuvākajām ekipāžām, un jau pēc dažām minūtēm kārtības sargi autopatruļā meklēto auto pamanīja Silikātu un Gaigalas ielas krustojumā. Tika dots rīkojums apstāties, taču “Opel” vadītājs strauji uzņēma ātrumu un sāka bēgt.

Pakaļdzīšanās turpinājās pāris minūtes līdz Slimnīcas ielā Opel vadītājs savu spēkratu strauji apturēja un no automašīnas izkāpa tās pasažieris. Tajā brīdī viens no policistiem no pasažieru puses mēģināja iekļūt automašīnā, lai aizturētu vadītāju, taču viņš atsāka kustību un, braucot atpakaļgaitā, ar atvērtajām auto durvīm notriecot zemē policistu. Pēc šī manevra autovadītājam izdevās aizbraukt no notikuma vietas un nozust no policijas redzesloka.Vēlāk

Darbu notikuma vietā pārņēma Valsts policija, kas turpinās arī aizbēgušā vadītāja meklēšanu. Tāpat vēlāk vienā no Daugavgrīvas mežu masīviem izdevās atrast pārkāpumā izmantoto “Opel” automašīnu, kas bija pamesta. RPP darbinieks nopietnas traumas nav guvis, taču par notikušo Valsts policijā uzsākts kriminālprocess.