Pagarināts pieteikšanās termiņš konkursam „Rīgas pilsētas labākā bērnu un jaunatnes sporta organizācija”

6. Novembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) pagarina konkursa „Rīgas pilsētas labākā bērnu un jaunatnes sporta organizācija 2017. gadā” pieteikšanās termiņu līdz piektdienai, 9. novembrim. Konkursā aicina piedalīties nevalstiskās sporta organizācijas, kas organizē un nodrošina sporta nodarbības Rīgas administratīvajā teritorijā bērniem un jauniešiem valstī atzītajos sporta veidos.


Rīgas pašvaldība konkursu organizē jau vairākus gadus, lai veicinātu nevalstisko organizāciju iesaistīšanu regulāru sporta nodarbību nodrošināšanā, kā arī bērnu un jaunatnes sporta pasākumu organizēšanā.

Pretendenti konkursā var pieteikt dalību šādās grupās: komandu sporta veidu grupā, individuālo olimpisko sporta veidu un individuālo neolimpisko sporta veidu grupā, kā arī augstskolu sporta klubu grupā.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.sports.riga.lv sadaļās „Finansēšanas konkursi”. Pieteikumi pretendentiem jāiesniedz līdz 9. novembra plkst. 14.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdermāra ielā 5.

Papildu informācija par konkursu pieejama pa tālruni: 67037249 mob. 29397867 vai e-pastu: kristaps.lejstrauts@riga.lv.