Otro reizi Rīgā norisināsies hip-hop festivāls “Open Floor”

17. Maijs, 2018

Rīgā, 2. jūnijā uz viesnīcas „Baltpark Hotel” jumta notiks jau otrais hip-hop festivāls jeb “Open Floor”. Festivāla mērķis ir hip-hop kultūras popularizēšana un attīstīšana Latvijā, kā arī mākslas telpas izveidošana visiem hip-hop kultūras interesentiem.


Pasākuma laikā ikviens apmeklētājs varēs klātienē vērot, kā notiek īsta hip-hop atmosfēra, kā dejo profesionāļi no Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas pie dzīvās mūzikas, paskatītes rep (brīvrunu) batlus no PANDA BATTLE (Latvijas rep-batlu platforma), priekšnesumus no hip-hop māksliniekiem. Ieinteresentiem tiks dota iespēja padejot arī pašiem, kā arī uzdot jautājumus un mācīties. estivāla vienīgais organizātors 20. gadu jaunais un enerģiskais students Ņikita Podobeds,

Hip-hop kultūras galvēna doma ir „miers, mīlestība, vienotība un jautrība” („piece, love, unity & having fun”). Hip-hop ir viena no jauniešu vidū straujāk augošajām kultūrām un arī dzīves stils, kas nosaka jauniešu vērtības, sevis kā personības attīstības platformu. Šī kultūra paradījas Rīgā 1984.gadā, bet ļoti mainījusies, pazaudejot sabiedrības uzmanību. „Open Floor” grib atrisināt šo problēmu – paradīt, ka tās vispirms ir kultūra, kas nes labas vērtības sabiedrībai, it īpaši jauniešiem.

Vairāk informācijas par hip-hop festivālu atradīsiet OPEN FLOOR publiskajā Facebook lapā