Orķestris „Rīga” koncertēs kopā ar Dināru Rudāni un Daumantu Kalniņu

26. Janvāris, 2018

Sagaidot Valentīndienu, orķestris „Rīga” piedāvā koncertu ar solistu Dināras Rudānes un Daumanta Kalniņa piedalīšanos. Šogad programmā „Mīmu olimpiskā mīla” 11. februārī koncertzālē „Lielā ģilde” diriģenta Valda Butāna vadībā skanēs dziesmas gan par mīlestību, gan arī par sportu – tā atzīmējot XXIII Ziemas Olimpisko spēļu norisi.


Koncertu kuplinās ansamblis „Rīgas pantomīma”.
Jau kopš 2007. gada orķestris „Rīga” rīko koncertus Svētā Valentīna dienā, liekot klausītāju sirdīm just līdzi mīlētāju priekiem un bēdām, kas paustas mūzikā. Šogad pirmo reizi mīlestībai tēmai pievērsies diriģents Valdis Butāns un iekļāvis koncerta programmā tādas brīnišķīgas dziesmas kā „That’s Amore”, „Love And Marriage”, „Feeling Good” Daumanta Kalniņa sniegumā un „I Will Always Love You”, „Cry Me a River”, „My Funny Valentine” Dināras Rudānes interpretācijā. Neizpaliks arī abu solistu dueti „Somethin’ Stupid” un „You Raise Me Up”, kurus tik ļoti gaida klausītāji.

Arī koncerta „Mīmu olimpiskā mīla” pirmajā daļā, kas veltīta sportiskām tēmām, solisti Dināra Rudāne un Daumants Kalniņš apvienosies duetā – skanēs 1987. gadā radītais Fredija Merkūrija hīts „Barcelona”, kas vispasaules slavu guva pēc 1992. gada Olimpiskajām spēlēm, kurās to dziedāja operas dīva Monserata Kavaljē un Fredijs Merkūrijs.

Dziedātāju Dināru Rudāni pazīstam kā ļoti aktīvu un sportisku dziedātāju. Tomēr pirmo reizi viņai būs iespēja atskaņot dziesmu par vienu no saviem mīļākajiem sporta veidiem – hokeju. Tā ir latviešu komponista Jāņa Sildega kompozīcija „Hokejs!”, kas skanēs koncerta pirmajā daļā līdzās Daumanta Kalniņa dziedājumam, Džona Viljama „Olimpiskām fanfarām” orķestra „Rīga” sniegumā un citiem „sportiskiem” mūzikas darbiem, kuros aktīvu līdzdalību ņems ansambļa „Rīgas pantomīma” mīmi, veidojot teatrāli muzikālu kompozīciju par sporta un mīlestības tēmu.

Biļetes uz koncertu „Mīmu olimpiskā mīla” iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē: www.bilesuparadize.lv

Papildinformācija