Orķestris "Rīga" atklāj jauno koncertsezonu

17. Septembris, 2019

Orķestris “Rīga” 3. oktobrī plkst. 19.00 ar koncertu un jaunā ierakstu albuma “Pašu auklētie” prezentāciju Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē atklās 2019. / 2020. gada ziemas koncertsezonu. Pie diriģenta pults stāsies orķestra mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Valdis Butāns. Koncertā piedalīsies solistes Sonora Vaice un Ilona Bagele, aktrise Zane Jančevska un mūzikas žurnāliste Liene Jakovļeva.


Jaunajā sezonā koncertu piedāvājumā ir sarūpēti Latvijas valsts simtgadei veltītā festivāla “Trīs zvaigznes” koncerti no 10. līdz 18. novembrim, decembrī skanēs Ziemassvētku koncerti “Džezā tikai meitenes” un koncerts “Vecgada vakars Vīnes noskaņās”, savukārt pēc gadumijas tiek gatavots Valentīndienas koncerts “Holivudas mīlas stāsti” un Pavasara festivāls WINDSTREAM, bet jau oktobrī kinoteātrī Splendid Palace atsāksies sarunas par mūziku jaunāko klašu skolēniem “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!”.
Orķestra “Rīga”.

Foto: publicitātes

Sezonas atklāšanas koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Biļetes uz Orķestra “Rīga” Sezonas atklāšanas koncertu iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv, kā arī LNB Ziedoņa zālē stundu pirms koncerta.