Ojāra Vācieša muzejā noritēs tikšanās sarunu cikla “Runā Pārdaugava” ietvaros

28. Janvāris

30. janvārī plkst. 18.00 Ojāra Vācieša muzejā (O. Vācieša ielā 19, Rīgā) sarunu cikla “Runā Pārdaugava” ietvaros notiks tikšanās ar bērnu un jauniešu centru “Altona”.


Sarunu cikls iezīmē Pārdaugavas kultūrvēsturiskās aprises, tās iedzīvotājus un nākotnes perspektīvas.

Uz sarunām aicināti cilvēki, kas atstājuši būtisku pienesumu Latvijas un īpaši Pārdaugavas kultūrā. Pasākumu cikls aicina Pārdaugavas apkaimes iedzīvotājus apzināties savas apkārtnes nozīmi un aktīvi iesaistīties tās veidošanā.

Ojāra Vācieša muzeja atklāšanas koncerts un zinātniskā konference 1992. gadā notika BJC “Altona”. Kopš tā laika sadarbība ir bijusi cieša, gan veidojot Altonas audzēkņu izstādes, gan rīkojot “Astoņu kustoņu svētkus”. Teju katrs Pārdaugavas radošais cilvēks ir saistīts ar “Altonu”. To var uzskatīt par Pārdaugavas radošuma centru, ko apliecina kaut vai neatkārtojamais nama vizuālais tēls.

Līdz šā gada 5. februārim Ojāra Vācieša muzeja Robinsona zālē arī aplūkojama BJC “Altona” audzēkņu radošo darbu izstāde “kustoņi, toņi, pustoņi”. Izstāde iepazīstina ar netradicionālo mākslu tehnikas studijas, zīmēšanas studijas un tēlniecības studijas dažādu vecumu jauno mākslinieku darbiem.

Ieejas maksa 2.00 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1.50 EUR.

Foto: publicitātes