NVO nams iziet Rīgas apkaimēs

10. Jūnijs

Rīgas NVO nams jūnija sākumā devās ārpus telpām gan tiešā nozīmē - brīvā dabā -, gan paplašinot priekšstatu robežas par nevalstiskā sektora lomu un darbību. Atsaucoties nevalstisko organizāciju ierosinājumiem “iziet ārpus telpām”, NVO nams kopā ar turpat 30 Rīgas nevalstiskajām organizācijām piedalījās publiskā, informatīvā tīklošanās pasākumā vienā no attālākajām Rīgas apkaimēm – Bolderājā.


Visas dienas garumā NVO nams un NVO piedāvāja daudzveidīgus pasākumus, kuros apmeklētāji varēja iesaistīties izglītojošās un radošās darbnīcās, uzzināt informāciju par NVO nama darbību, piedalīties konkursos, spēlēs, saņemt speciālistu konsultācijas par integrācijas jautājumiem, uzzināt par brīvprātīgo darbu, iepazīt sociālā atbalsta iespējas, aktualitātes vides jomā, diskutēt par Eiropas vērtībām un nākotni, iepazīt dažādu tautu kultūru un - pat paviesoties “Trušu karalistē”.

Tajā paša laikā notika arī dažādu tautību māksliniecisko kolektīvu koncerts, iepazīstinot ar atšķirīgo un kopīgo Rīgā dzīvojošu tautu kultūrās. Ar muzikāliem, deju, cirka un teatrāliem priekšnesumiem uzstājās NVO paspārnē darbojošies kolektīvi.

Svētkus rīkoja Bolderājas apkaimes izglītības un kultūrizglītības iestādes - Mūzikas un mākslas skola, Bērnu un jauniešu centrs, 3 vidusskolas, Latvijas Jūras akadēmija un bibliotēka sadarbībā ar NVO namu.