NVO nams aicina uz četru gadu jubilejas svinībām

19. Septembris, 2017

Ar svētku koncertu ceturtdien, 28. septembrī, Rīgas NVO namā (Ieriķu ielā 43A) tiks atzīmēta tā četru gadu darbības jubileja. Sarīkojums sāksies plkst. 16.00, un tā gaitā klātesošie gūs arī ieskatu NVO nama līdzšinējā darbībā, nozīmīgākajos pasākumos un nākotnes iecerēs.


Atzīmējot NVO nama jubileju, pašvaldības un organizāciju pārstāvji, draugi un atbalstītāji tiek aicināti uz svinīgu koncertu. Jubilejas viesiem būs iespēja vērot krāšņus muzikālus un deju priekšnesumus, kurus sarūpējuši vairāku biedrību, kas ikdienā darbojas NVO namā, mākslinieciskie kolektīvi. Koncertā uzstāsies biedrība „Eiritmija”, tradicionālā kultūras centra „Rada” slāvu autentiskais ansamblis „Karagod” un vokālais ansamblis „Kama”, Slāvu mūzikas biedrības „Sozvučije” baltkrievu vokālais ansamblis „Suzorje”, Rīgas baltkrievu biedrības „Prameņ” tautasdziesmu ansamblis „Nadzeja”, Rīgas koncertu biedrība „Nostaļģija”, kamerkoris „Vox animea”, Baltkrievijas kultūras Latvijas biedrības „Vitoki” vokālais ansamblis un citi.

25. septembrī aprit četri gadi kopš darbojas NVO nams, ko Rīgas pašvaldība izveidoja nevalstisko organizāciju atbalstam, piedāvājot resursus Rīgas organizācijām sadarbības veidošanai, informācijas, labās prakses un pieredzes apmaiņai un organizāciju aktīvistu apmācībai bez maksas.

Rīgas Nevalstisko organizāciju nams ir platforma pilsētas nevalstisko organizāciju pārstāvju un pašvaldības sadarbībai. Kopš nama atklāšanas to apmeklējuši vairāk nekā 50 tūkstoši cilvēku, savos un pašvaldības organizētos pasākumos piedalījušās vairāk nekā 500 organizācijas, notikuši 2920 organizāciju pasākumi.

Četros darbības gados Rīgas NVO nams kļuvis par nozīmīgu palīgu un sadarbības partneri Rīgas nevalstiskajām organizācijām, nodrošinot ilgtermiņa atbalstu nevalstiskā sektora aktivitātēm. Kopā izdevies īstenot ne vienu vien nozīmīgu pasākumu, kas svarīgs ne tikai katrai organizācijai atsevišķi, bet arī plašākai sabiedrībai kopumā.