NVO nams aicina NVO atsaukties un piedalīties Bolderājas svētkos

2. Aprīlis

Tā būs iespēja svētku apmeklētājus – dažādu paaudžu apkaimes iedzīvotājus un citus interesentus iepazīstināt - ar savas organizācijas darbību, misiju, piedāvātajām iespējām, pasākumiem un iedvesmot dalībai NVO.


Rīgas 33. vidusskolas stadionā un pagalmā (Stūrmaņu ielā 23) 10 informatīvajās un radošajās nojumēs ar atraktīvu aktivitāšu palīdzību – darbnīcām, spēlēm, konkursiem, muzikāliem un deju priekšnesumiem - stāstīsim un rādīsim, kas ir NVO un ko tās dara. NVO nams nodrošinās organizācijām 10 nojumes, galdus, solus un nedaudz materiālus radošajām darbībām.

Īpaši aicinām atsaukties biedrību mākslinieciskos kolektīvus – dziedošos, dejojošos un teātri spēlējošos, lai piedalītos nelielā koncertā!

“Sabiedriskajā salā” būs arī iespēja apskatīt NVO nama un NVO kopīgi veidoto izstādi “NVO stāsti Latvijas simtgadē”, kurā apkopoti vairāk nekā 40 nevalstisko organizāciju stāsti par to tapšanu, vērtībām un misiju, atspoguļoti organizāciju dzīvē svarīgākie notikumi un sasniegumi, ar kuriem lepoties.

Bolderājas svētki 2019 turpina un paplašina Bolderājas Mākslas un mūzikas skolas pērn aizsākto tradīciju rīkot pasākumus Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā – 1. jūnijā. Dienas laikā vairākās apkaimes vietās gan Bolderājā, gan Daugavgrīvā norisināsies daudzveidīgi izglītojoši, kultūras un sporta pasākumi. Šī gada svētki, kuru moto – “Piedalies! Izzini! Radi! Atpūties!” – īpaši vērsti uz sadarbības un tolerances veicināšanu dažādu paaudžu apkaimes iedzīvotāju vidū, ģimeņu kopīga laika pavadīšanu mērķtiecīgās nodarbībās, tīkla veidošanu starp apkaimes iedzīvotājiem un Rīgas nevalstiskajām organizācijām.

Pietiekties dalībai Bolderājas svētkos aicinām, sūtot informāciju par biedrību un atraktīvo – organizāciju prezentējošo aktivitāti vai nodarbību, e-pastā nvonams@riga.lv. Pieteikumus gaidām līdz 5. aprīlim! Pasteidzieties - vietu skaits ir ierobežots!