NVO namā svines Pasaules Cirka dienu

20. Aprīlis

2017.gadā Pasaules Cirka Dienu ar dažādiem cirka popularizācijas pasākumiem atzīmēja  44 pasaules valstīs vismaz 167 cirki un ar cirka mākslu saistītas organizācijas. Tostarp arī mēs - biedrība “Cirka mākslinieku asociācija” ,kas šobrīd pārstāv  Latvijas cirka mākslu Eiropas Cirku Asociācijā.


2018.gads pasaules cirka mākslā ir ļoti nozīmīgs arī tādēļ, ka   atzīmējam  pasaules modernās cirka mākslas 250 gadu pastāvēšanu. Jā, tieši modernās cirka mākslas jubileju, jo ar  Philip Astley  cirka atklāšanu Anglijā 1768.gadā   Eiropa, un vēlāk arī visa pasaule, sāka iepazīt cirka mākslu   šodien tik pazīstamajā, tadicionālajā žanru  daudzveidībā apaļā amfiteātra formā ar arēnu vidū.

Latvijas “Cirka Mākslinieku Asociācija”  gadskārtējos Cirka  Dienas svētkus svinēs jau  piektdienas vakarā, 20.aprīlī plkst.18.00 NVO nama zālē, ar labdarības izrādi, kurā   piedalīsies  Latvijas cirka studiju audzēkņi.  Ieieja par par ziedojumu.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.