NVO namā - bezmaksas seminārs "Mans bērns un tehnoloģiju atkarība"

18. Janvāris

Biedrība "Sajūtu Pasaule" aicina visus interesentus 24. janvārī bez maksas apmeklēt tikšanos ar psiholoģi Ivetu Aunīti, kurā vairāk runāsim tieši par tehnoloģiju ietekmi uz mūsu bērniem. "Mans bērns un tehnoloģiju atkarība" - tā ir nopietna tēma, kas skar daudzas ģimenes, kurās aug bērni un pusaudži.


“Nav runa par to, lai bērnam liegtu tehnoloģijas vispār. Runa ir par to, lai bērns nezaudētu empātiju, lai mācītos komunikācijas prasmes, mācītos runāt ar līdzcilvēkiem, skatoties acīs, lai dzīvotu “īstu dzīvi” , nevis atrastos pastāvīgā trauksmē, tehnoloģiju radītos impulsos un virtuālā, neīstā pasaulē,” saka biedrības “Sajūtu Pasaule” valdes locekle, sākumskolas pedagogs un Ciguna trenere Kadrija Beirote.

  • Kā izmantot tehnoloģijas savā labā?
  • Kā ievērot kādas robežas?
  • Vai ir iespējams izvairīties no konflikta ar bērnu, nosakot ierobežojumus?
  • Kā sabalansēt dzīvi tehnoloģijās un ārpus tām?
  • Ko nozīmē - "dzīvot pa īstam?!"

Uz šiem un citiem jautājumiem meklēsim atbildes 24. janvāra vakarā.

Esat laipni aicināti BEZ maksas apmeklēt šo semināru, satikt domubiedrus un meklēt risinājumus!

Vietu skaits ierobežots, tādēļ lūgums obligāti iepriekš pieteikties, aizpildot šo anketu.

Seminārs notiek NVO namā, Rīgā, Ieriķu ielā 43A, plkst. 18.00. līdz apm. 19.45, atstājot mazliet laika arī jūsu jautājumiem un sarunām.

Daudziem jau zināmā psiholoģe Iveta Aunīte ir absolvējusi Starptautisko Praktisko Psihologu augstskolu. Jau otro gadu desmitu vada savu privātpraksi, un apmēram 70% no klientiem ir tieši bērni un viņu vecāki. Vairāk kā desmit gadus ir lektore ne tikai izglītības sistēmā, bet arī uzņēmumos. Sadarbojusies ar portālu Mammām un tētiem, kā arī ir grāmatas "Kā izprast savu bērnu" līdzautore (Daina Kājiņa un Iveta Aunīte).

Vairāk info: 29156958, kadrijab@gmail.com