NVO namā – jauna izstāde “Mana Bolderāja”; ieeja bez maksas

7. Maijs, 2019

No maija pirmajām dienām  NVO namā (Rīga, Ieriķu iela 43A) apmeklētājiem skatāma jauna izstāde. 1. un 2. stāva gaiteņos apmeklētāji aicināti aplūkot Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi “Mana Bolderāja”.


2019. gads ir īpašs Bolderājas Mūzikas un mākslas skolai  - tiek atzīmēta skolas 30 darbības gadu jubileja. Zīmīgs ir arī fakts, ka skola šo gadu laikā allaž ir ieņēmusi nozīmīgu vietu vietējās kopienas kultūrizglītības un kultūras norišu veicināšanā. Īpaši Mākslas nodaļas audzēkņi daudz uzmanības veltījuši apkārtējās kultūrvēsturiskās vides iepazīšanai un attēlošanai, un skolā ir izveidojusies plaša audzēkņu darbu kolekcija par Bolderāju un tās apkaimes kultūrvēsturiskajām vietām. Šie darbi arī veido izstādi NVO namā.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Daļa izstādē aplūkojamo darbu ir ievietoti skolas izdotajā 2019. gada kalendārā, kas tapis gan kā vēsturiska liecība par vietējās apkaimes nozīmīgākajam kultūrvēsturiskajām vietām, gan Mākslas nodaļas radošā darba rezultātiem 30 gadu laikā.

Foto: publicitātes

Izstāde “Mana Bolderāja” NVO namā būs skatāma līdz augusta beigām. NVO nams apmeklētājiem atvērts darbadienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 21.00. Laipni aicinām aplūkot jauno mākslinieku veikumu!