Notiks Rīgas sporta forums “Izaicinājumi sporta izglītībā”

26. Novembris, 2018

Kādas ir sporta skolu lomas? Kāda profesionālās ievirzes sporta izglītība ir pieejamā galvaspilsētā? Vai ir iespējama sporta karjera mūsu valstī? Kādai jābūt sporta dzīvei vispārizglītojošās skolās? Uz šiem un citiem jautājumiem varēs saņemt atbildes  Rīgas sporta foruma “Izaicinājumi sporta izglītībā” ietvaros, kas norisināsies 28. novembrī, Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” no plkst. 10:00.


“Rīgas sporta forumu organizē, lai aktualizētu izglītības iestāžu lomu sportiski aktīvu paradumu veidošanā, kas nodrošinās gan aktīva dzīvesveida saglabāšanu mūža garumā, gan arī ieliks pamatus augstiem sasniegumiem sportā”, par plānoto pasākumu saka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.

Forumā aicināti piedalīties Rīgas sporta skolu, Latvijas sporta federāciju un sporta klubu pārstāvji, vispārizglītojošo skolu sporta dzīves organizatori un iestāžu administrācija, kā arī valstī par skolu sportu atbildīgās institūcijas.

Būs iespēja iepazīties ar aktīvās atpūtas un sporta objektu pieejamību Rīgā, kā arī uzzināt par izaicinājumiem gan pašvaldības, gan privāto sporta skolu darbībā.

Rīgas sporta forumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Informācija par foruma darba kārtību un paneļdiskusiju dalībniekiem pieejama tīmekļa vietnē www.sports.riga.lv