Notiks Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās

8. Februāris

9. un 10. februārī Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā (Maskavas iela 160) risināsies Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās, kur par medaļām cīnīsies 2002. gadā dzimuši un vecāki vieglatlēti vīriešu un sieviešu konkurencē, kā arī U20 juniori un juniores.


Piektdien, 9. februārī, sacensības sāksies plkst. 17.00 un tajās sportisti sacentīsies 60 metru, 400 metru, 1500 metru skrējienā, 60 metru barjerskrējienā, tāllēkšanā un kārtslēkšanā. Savukārt sestdien, 10. februārī, sacensību sākums plkst. 11.00. Šajā dienā notiks cīņa par medaļām 200 metru, 800 metru, 3000 metru skrējienā, augstlēkšanā, lodes grūšanā un trīssoļlēkšanā.

Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Papildinformācija pieejama pa tālruni: 29419572.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk